Obsah

TS Rapido Rajhrad absolutním vítězem!

Typ: ostatní
TS Rapido Rajhrad absolutním vítězem! 1 Rajhradice

Ve dnech 13.5.-15.5.2022 se konalo MČR CMA v mažoretkovém sportu v Hradci Králové. Postup na tuto akci si všechna děvčata zajistila v semifinálovém kole v Olomouci. Třídenní maratón na MČR byl náročný fyzicky i psychicky pro všechny zúčastněné. I přesto si odvážíme pěkné vzpomínky, nezapomenutelné zážitky a hlavně krásná umístění.

Největšího úspěchu dosáhla formace juniorek - pódio pom profi. Ty se umístily na 1. místě a staly se mistryněmi ČR. Nejvyšší počet bodů ze všech kol jim zajistil putovní pohár pro absolutního vítěze formace pom CMA 2022. Další medailovou pozicí byla  2. místa pro trio juniorek hobby, trio kadetek profi a  miniformace kadetek. Juniorky duo profi si vybojovaly krásné 3. místo. Mimo stupně vítězů, ale s pěkným výsledkem, bylo sólo kadet profi 6.místo, sólo juniorky profi 4.místo, duo juniorky profi 6. místo, trio juniorky profi 9. místo, miniformace juniorky profi 7. místo a duo seniorky profi 10. místo. Nelze opomenout 3. místo za choreografii, které získala naše trenérka Kristýna Procházková. Tyto výsledky zajistily našim děvčatům v některých kategoriích postup na ME v Zadaru, které se koná ve dnech 22.6.-26.6.2022.

Putovní pohár asociace CMA bude v nejbližší době vystaven ve výloze detašovaného pracoviště MěÚ Rajhrad, Masarykova 544.

Poděkování za finanční podporu náleží firmě Ungrmat s.r.o. Poděkování si ještě zaslouží všechna děvčata za maximální nasazení, trenérka za pevné nervy a rodiče za fandění a catering.

Na úplný závěr snad jen “ Hej, hej, hej Rapido je nej! ”

P.S. V měsíci červen bude probíhat nábor, proto sledujte FB stránky Tanečního studia Rapido Rajhrad.